AVENTUS 1 - LED noční regulovaný provoz

baner AventusSil

  Dvě tváře jednoho svítidla  

Elegantní inovativní design a estetické mechanické provedení, to jsou charakteristické rysy modulárního svítidla AVENTUS. Oblé tvary a jemně laděný barevný tón umožňují, dokonale splynout do jednoho kompaktního celku s městským prostředím a zároveň zajišťují funkci samočištění. Hliníkové těleso a skleněný difusor dávají záruku dlouhověkosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

 

 SODIK

 Z jedné strany ospalé světlo sodíkových výbojek

Tradičním světelným zdrojem jsou sodíkové a halogenidové výbojky o příkonu 50W, 70W, 100W a 150W. Standardně je svítidlo vybaveno elektronickým předřadníkem s řídícími funkcemi DALI, StepDIM a AstroDIM.

Pomocí funkce AstroDIM je automaticky řízen úsporný provoz každého jednotlivého svítidla v nočních hodinách. Nastavit lze dvě úrovně snížení příkonu až o celkových  40% nominálního příkonu. Stmívání probíhá postupně, podle přednastaveného času (3 min.). Základní nastavení úsporného režimu je od 22 - 04 hod., na požádání lze provést přenastavení funkce, podle přání zákazníka. Svítidlo je standardně vybaveno dodatečnou ochranou proti přepětí až do výše 10kV.

 

 

   BANER7

  

 

Z druhé strany brilantní světlo LED                  LED

Unikátní konstrukce tělesa svítidla umožňuje používat, kromě výbojek i jednoduché modulární vestavby s LED moduly. LED moduly disponují vlastní optickou částí, pomocí které je světelný tok rovnoměrně rozložen a směrován do dolního poloprostoru. Jednotlivé typy optické části nabízejí, možnost použití pro komunikace třídy ME a S, ale i osvětlení přechodů pro chodce. Příkonová řada svítidel je od 20W až do 90W a plně nahrazuje svítidla výbojková o příkonech 50W až 150W.

Řízení provozu svítidel lze provádět ručním nastavením nebo automaticky, pomocí funkcí DALI, StepDIM a AstroDIM. Pomocí funkce AstroDIM je automaticky řízen úsporný provoz každého jednotlivého svítidla v nočních hodinách. Nastavit lze několik úrovní snížení příkonu až na 20% nominálního příkonu. Standardní snížení příkonu je nastaveno na 50%. Stmívání probíhá postupně, podle přednastaveného času (3 min.). Základní nastavení úsporného režimu je od 22 - 04 hod., na požádání lze provést přenastavení funkce, podle přání zákazníka.        

Svítidlo je standardně vybaveno dodatečnou ochranou proti přepětí až do výše 10kV.

  

  BANER3

  printButton Tisk